TR0402KR-0718KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
TR0402KR-0718KL
JLCPCB Part #
C20167121
Description
-10%~0% -55℃~+125℃ 18kΩ 63mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS