TC164-JR-07120KL
MFR.Part #
TC164-JR-07120KL
JLCPCB Part #
C872284
Package
1206
Description
120kΩ 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS