TC164-FR-07806RL
MFR.Part #
TC164-FR-07806RL
JLCPCB Part #
C872269
Package
1206
Description
4 62.5mW 8 806Ω ±1% ±200ppm/℃ 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS