TC164-FR-0743R2L
MFR.Part #
TC164-FR-0743R2L
JLCPCB Part #
C872222
Package
1206
Description
4 43.2Ω 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS