TC124-FR-07976KL
MFR.Part #
TC124-FR-07976KL
JLCPCB Part #
C1732749
Package
0402x4
Description
4 62.5mW 8 976kΩ ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS