TC124-FR-078K87L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
TC124-FR-078K87L
JLCPCB Part #
C1732721
Package
0402x4
Description
4 62.5mW 8 8.87kΩ ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS