TC124-FR-078K45L
MFR.Part #
TC124-FR-078K45L
JLCPCB Part #
C1732728
Description
4 62.5mW 8 8.45kΩ ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS