TC124-FR-078K06L
MFR.Part #
TC124-FR-078K06L
JLCPCB Part #
C1732911
Description
4 62.5mW 8 8.06kΩ ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS