TC124-FR-0780R6L
MFR.Part #
TC124-FR-0780R6L
JLCPCB Part #
C1732901
Description
4 62.5mW 8 80.6Ω ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS