TC124-FR-07649KL
MFR.Part #
TC124-FR-07649KL
JLCPCB Part #
C1732984
Description
4 62.5mW 649kΩ 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS