TC124-FR-0763R4L
MFR.Part #
TC124-FR-0763R4L
JLCPCB Part #
C1732990
Description
4 62.5mW 63.4Ω 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS