TC124-FR-0757R6L
MFR.Part #
TC124-FR-0757R6L
JLCPCB Part #
C1732967
Description
4 57.6Ω 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS