TC124-FR-0757K6L
MFR.Part #
TC124-FR-0757K6L
JLCPCB Part #
C1732970
Description
4 57.6kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS