TC124-FR-0754K9L
MFR.Part #
TC124-FR-0754K9L
JLCPCB Part #
C1733079
Description
4 54.9kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS