TC124-FR-0753K6L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
TC124-FR-0753K6L
JLCPCB Part #
C1732952
Package
0402x4
Description
4 53.6kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS