TC124-FR-0743K2L
MFR.Part #
TC124-FR-0743K2L
JLCPCB Part #
C1732086
Package
0402x4
Description
4 43.2kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS