TC124-FR-07412RL
MFR.Part #
TC124-FR-07412RL
JLCPCB Part #
C1733363
Description
4 412Ω 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS