TC124-FR-07360KL
MFR.Part #
TC124-FR-07360KL
JLCPCB Part #
C1739923
Package
0402x4
Description
360kΩ 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS