TC124-FR-0724K3L
MFR.Part #
TC124-FR-0724K3L
JLCPCB Part #
C1732258
Description
24.3kΩ 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS