TC124-FR-071K69L
MFR.Part #
TC124-FR-071K69L
JLCPCB Part #
C1733789
Description
1.69kΩ 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS