TC124-FR-071K54L
MFR.Part #
TC124-FR-071K54L
JLCPCB Part #
C1732538
Package
0402x4
Description
1.54kΩ 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS