TC124-FR-071K02L
MFR.Part #
TC124-FR-071K02L
JLCPCB Part #
C1732576
Package
0402x4
Description
1.02kΩ 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS