TC124-FR-0716K9L
MFR.Part #
TC124-FR-0716K9L
JLCPCB Part #
C1732867
Description
16.9kΩ 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS