SR2512MK-078R2L
MFR.Part #
SR2512MK-078R2L
JLCPCB Part #
C4552664
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.2Ω Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS