SR2512MK-0775KL
MFR.Part #
SR2512MK-0775KL
JLCPCB Part #
C2137754
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 75kΩ Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS