SR2512MK-076R8L
MFR.Part #
SR2512MK-076R8L
JLCPCB Part #
C3944444
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.8Ω Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS