SR2512MK-076K2L
MFR.Part #
SR2512MK-076K2L
JLCPCB Part #
C2137594
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 6.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS