SR2512MK-0768RL
MFR.Part #
SR2512MK-0768RL
JLCPCB Part #
C3984992
Description
-55℃~+155℃ 1W 68Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS