SR2512MK-0762RL
MFR.Part #
SR2512MK-0762RL
JLCPCB Part #
C2137613
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 62Ω Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS