SR2512MK-075K1L
MFR.Part #
SR2512MK-075K1L
JLCPCB Part #
C2137637
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 5.1kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS