SR2512MK-074K7L
MFR.Part #
SR2512MK-074K7L
JLCPCB Part #
C2137736
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 4.7kΩ Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS