SR2512MK-0747RL
MFR.Part #
SR2512MK-0747RL
JLCPCB Part #
C4258812
Description
-55℃~+155℃ 1W 47Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS