SR2512MK-0739RL
MFR.Part #
SR2512MK-0739RL
JLCPCB Part #
C4055722
Description
-55℃~+155℃ 1W 39Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS