SR2512MK-0739KL
MFR.Part #
SR2512MK-0739KL
JLCPCB Part #
C2137651
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 39kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS