SR2512MK-0720KL
MFR.Part #
SR2512MK-0720KL
JLCPCB Part #
C4086176
Description
-55℃~+155℃ 1W 20kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS