SR2512MK-071R2L
MFR.Part #
SR2512MK-071R2L
JLCPCB Part #
C2137691
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS