SR2512MK-071K3L
MFR.Part #
SR2512MK-071K3L
JLCPCB Part #
C2137768
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS