SR2512MK-0710RL
MFR.Part #
SR2512MK-0710RL
JLCPCB Part #
C2137608
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS