SR2512KK-075R6L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SR2512KK-075R6L
JLCPCB Part #
C4137312
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.6Ω Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS