SR2512KK-073R3L
MFR.Part #
SR2512KK-073R3L
JLCPCB Part #
C2137810
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 3.3Ω Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS