SR2512KK-0727RL
MFR.Part #
SR2512KK-0727RL
JLCPCB Part #
C2137822
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 27Ω Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS