SR2512JK-7W510RL
MFR.Part #
SR2512JK-7W510RL
JLCPCB Part #
C20167111
Description
-55℃~+155℃ 2W 510Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS