SR2512JK-7W47RL
MFR.Part #
SR2512JK-7W47RL
JLCPCB Part #
C5901681
Description
-55℃~+155℃ 2W 47Ω 500V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS