SR2512JK-7W330RL
MFR.Part #
SR2512JK-7W330RL
JLCPCB Part #
C7084165
Description
-55℃~+155℃ 2W 330Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS