SR2512JK-7W30RL
MFR.Part #
SR2512JK-7W30RL
JLCPCB Part #
C6495757
Description
-55℃~+155℃ 2W 30Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS