SR2512JK-0791RL
MFR.Part #
SR2512JK-0791RL
JLCPCB Part #
C876905
Description
-55℃~+155℃ 1W 91Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS