SR2512JK-076R2L
MFR.Part #
SR2512JK-076R2L
JLCPCB Part #
C2936597
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 6.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS