SR2512JK-0768RL
MFR.Part #
SR2512JK-0768RL
JLCPCB Part #
C876900
Description
-55℃~+155℃ 1W 68Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS