SR2512JK-07430RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SR2512JK-07430RL
JLCPCB Part #
C876891
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 430Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS