SR2512JK-07390RL
MFR.Part #
SR2512JK-07390RL
JLCPCB Part #
C876887
Description
-55℃~+155℃ 1W 390Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS